Zásobníky

Jednorázová pouta » Zásobníky

HTH-03 nebo HTH-13 Rotační plastový zásobník pro 3ks textilních pout HT-01
HTH-63 Plastový zásobník s kovovým klipsem pro 3ks textilních pout HT-01

 

 

Plastový kontejnerový zásobník je určen pro pohodlné celodenní nošení většího počtu textilních jednorázových pout typu HT-01. Tyto se po pootočení horního víčka vkládají dovnitř ve speciálních papírových krabičkách. Po otevření boční ohebné chlopně lze pak pouta rychle a jednoduše vytrhnout za vyčnívající konec textilního pásku. Po vyprázdnění lze zásobník snadno doplnit dalšími kusy a být tak připraven na další akci. Zásobník je vyrobený z odolného polyamidu a vyrábí se v provedení pro 3 kusy pout.


HTH-03 Tento model zásobníku používá speciální patentovanou (EP 1604587, US Pat.: 7,380,692, RU Pat.: 2352233) upínací sponu, která dovoluje nasazování pouzdra na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout. Pouzdro lze vůči opasku otočit v rozsahu 360 stupňů v 16-ti aretovaných polohách.


HTH-13 Tento typ pouzdra používá rychloupínací sponu, která také dovoluje jeho rychlé nasazování na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout a umožňuje stejný způsob rotace jako předchozí typ HTH-03. Vzdálenost mezi opaskem a pouzdrem je ale při použití tohoto typu spony menší. Lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E.systém.


HTH-63 Tento model zásobníku je opatřen pevným kovovým klipsem, který umožňuje jeho rychlé nasazení na opasek (bez nutnosti odepnutí) a nebo na taktickou vestu. Lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E.systém. Kovový klips lze otočením nastavit pro nošení na pravé nebo levé straně
 
 
HTH-06 nebo HTH-16 Rotační plastový zásobník pro 6ks textilních pout HT-01
HTH-66 Plastový zásobník s kovovým klipsem pro 6ks textilních pout HT-01

 

Plastový kontejnerový zásobník je určen pro pohodlné celodenní nošení většího počtu textilních jednorázových pout typu HT-01. Tyto se po pootočení horního víčka vkládají dovnitř ve speciálních papírových krabičkách. Po otevření boční ohebné chlopně lze pak pouta rychle a jednoduše vytrhnout za vyčnívající konec textilního pásku. Po vyprázdnění lze zásobník snadno doplnit dalšími kusy a být tak připraven na další akci. Zásobník je vyrobený z odolného polyamidu a vyrábí se v provedení pro 6 kusů pout.


HTH-06 Tento model zásobníku používá speciální  patentovanou (EP 1604587, US Pat.: 7,380,692, RU Pat.: 2352233) upínací sponu, která dovoluje nasazování pouzdra na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout. Pouzdro lze vůči opasku otočit v rozsahu 360 stupňů v 16-ti aretovaných polohách.


HTH-16 Tento typ pouzdra používá rychloupínací sponu, která také dovoluje jeho rychlé nasazování na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout a umožňuje stejný způsob rotace jako předchozí typ HTH-06. Vzdálenost mezi opaskem a pouzdrem je ale při použití tohoto typu spony menší. Lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E.systém.


HTH-66 Tento model zásobníku  je opatřen pevným kovovým klipsem, který umožňuje  jeho rychlé nasazení na opasek (bez nutnosti odepnutí) a nebo na taktickou vestu. Lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E.systém. Kovový klips lze otočením nastavit pro nošení na pravé nebo levé straně


 
HTH-09 nebo HTH-19 Rotační plastový zásobník pro 9ks textilních pout HT-01
HTH-69 Plastový zásobník s kovovým klipsem pro 9ks textilních pout HT-01

 

Plastový kontejnerový zásobník je určen pro pohodlné celodenní nošení většího počtu textilních jednorázových pout typu HT-01. Tyto se po pootočení horního víčka vkládají dovnitř ve speciálních papírových krabičkách. Po otevření boční ohebné chlopně lze pak pouta rychle a jednoduše vytrhnout za vyčnívající konec textilního pásku. Po vyprázdnění lze zásobník snadno doplnit dalšími kusy a být tak připraven na další akci. Zásobník je vyrobený z odolného polyamidu a vyrábí se v provedení pro 9 (pro protidemonstrační jednotky) kusů pout.

 

HTH-09 Tento model zásobníku používá speciální  patentovanou (EP 1604587, US Pat.: 7,380,692, RU Pat.: 2352233) upínací sponu, která dovoluje nasazování pouzdra na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout. Pouzdro lze vůči opasku otočit v rozsahu 360 stupňů v 16-ti aretovaných polohách.


HTH-19 Tento typ pouzdra používá rychloupínací sponu, která také dovoluje jeho rychlé nasazování na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout a umožňuje stejný způsob rotace jako předchozí typ HTH-09. Vzdálenost mezi opaskem a pouzdrem je ale při použití tohoto typu spony menší. Lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E.systém.


HTH-69 Tento model zásobníku  je opatřen pevným kovovým klipsem, který umožňuje  jeho rychlé nasazení na opasek (bez nutnosti odepnutí) a nebo na taktickou vestu. Lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E.systém. Kovový klips lze otočením nastavit pro nošení na pravé nebo levé straně


 
HMH-01 Nylonové pouzdro na pouta


Toto pouzdro je určeno pro většinu užívaných druhů kovových služebních pout (včetně typu RALK z výstroje PčR). Materiálem je odolný a lehký, speciálně vytvarovaný nylon. Ze zadní strany je opatřeno pevným kovovým klipsem, který umožňuje jeho rychlé nasazení na opasek (bez nutnosti odepnutí) a nebo na taktickou vestu. Lze take alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E. system užívaný v NATO. Uvnitř je navíc velmi užitečná přihrádka pro záložní klíček, díky které máte klíček stále k dispozici.

facebook Branse.cz
Skype status Martin Gelnar