Taktická policejní svítilna 3W FLT-2CR123 BARRACUDA s čipem CREE

Taktické policejní svítilny » Taktická policejní svítilna 3W FLT-2CR123 BARRACUDA s čipem CREE

Barracuda 3 Taktická policejní svítilna

Policejní taktická duralová svítilna zkonstruovaná firmou ESP ve spolupráci s předními experty z bezpečnostní praxe. Používá moderní výkonný LED čip CREE o výkonu 3W o velké svítivosti (cca 120 lm). Osvítí objekt ostrým paprskem na vzdálenost 100-150 metrů.

Výrazně rýhovaná hlavice zabraňuje kutálení svítilny po hladkém povrchu. Vypínač je taktického typu, pracuje jako dvoufunkční – krátké namáčknutí slouží pro mžikové osvícení cíle, plný stisk pro trvalý svit. Zajištěni proti náhodnému rozsvícení se provede vyšroubováním koncovky o 2 otáčky. Přední jehlanovité hroty hlavice jsou určeny k alternativnímu sebeobrannému využití.

K pohodlnému nošení je k dispozici otočné pouzdro LHU-04, LHU-14 nebo LH-04 a LH-14. Napájení pomocí 2 ks lithiových článků CR123A, které jsou v ceně svítilny. 

Nerozbitné zesílené přední polykarbonátové sklo. Odolné vlhkuvzdorné tělo svítilny má ergonomický tvar, umožňuje i tzv. doutníkové držení spolu se služební zbraní, rýhovaný povrch výrazně přispívá k jistému úchopu za všech podmínek. Výrazně rýhovaná hlavice zabraňuje kutálení svítilny po hladkém povrchu. Kovový vypínač je taktického typu, pracuje jako dvoufunkční – krátké namáčknutí slouží pro mžikové osvícení cíle, plný stisk pro trvalý svit. Zajištění proti náhodnému rozsvícení se provede vyšroubováním koncovky o 2 otáčky. Přední jehlanovité hroty hlavice jsou určeny k alternativnímu sebeobrannému využití. K pohodlnému nošení je k dispozici rotační pouzdro LH-04. Napájení pomocí 2 ks lithiových článků CR123A, které jsou v ceně svítilny.

Rozměry: délka 132 mm, průměr těla na rukojeti 25 mm, váha včetně baterií 134 g.
 

Barracuda 3-3 Taktická policejní svítilna se 3 režimy svitu

Tato verze svítilny je osazena elektronickým modulem, pomocí kterého lze svítit ve 3 režimech. Režimy se přepínají krátkým stiskem taktického spínače, přičemž stisky musí následovat v rychlém sledu za sebou.

Pořadí režimů:

  • 1. stisk = plný výkon
  • 2. stisk = poloviční výkon
  • 3. stisk = stroboskop


Při delší prodlevě (než cca 2 sekundy) se svítilna vrací do režimu plného svitu.

 

facebook Branse.cz
Skype status Martin Gelnar