Svítilny se supersvítivou LED diodou

Svítilny » Svítilny se supersvítivou LED diodou

FL-3AAA/14 LED-MAGNUM

Duralová svítilna se 14x LED diodou na 3x mikrotužkové baterie typu AAA (vč. baterií)

 

Odolná duralová vlhkuvzdorná svítilna se 14 ks LED diod. Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko. Svítí velmi intenzivním světlem s širokým paprskem. Pogumovaná rukojeť. Barevné provedení černá nebo leskle šedočerná. Alkalické baterie 3x AAA jsou v ceně. Průměr 30 / 34 mm, délka 105 mm, hmotnost vč. baterie 126 g.

 

 

 

Noční policejní set MAGNUM


Pomocí svítilny FL-3AAA/14 LED-MAGNUM lze vytvořit tzv. „Noční policejní sada“, obsahující plastový signalizační kužel červené barvy, 14-ti LED svítilnu a nylonové pouzdro s pružným kovovým klipsem na opasek. Pouzdro lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E. system užívaný v NATO. Předností tohoto řešení je, že signalizační kužel nezabírá v pouzdře žádné další místo, neboť do něj lze tuto svítilnu uložit a současně tvoří zpevnění pouzdra zvyšující ochranu svítilny. Kužel má na vrcholu otvor, který umožňuje používat svítilnu i pro běžné osvětlení bílým světlem bez nutnosti sejmutí kuželu (kontrola dokladů, kontrola interiéru vozidla atd.). Výborný nástroj nejen pro dopravní policii.

 

 

SBL-306/9LED-SPY

Duralová svítilna se 9x LED diodou na 1 ks tužkové baterie

 

Velmi výkonná vlhkuvzdorná minisvítilna s 9 LED diodami. Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko. Rozsvěcuje se spínačem na koncovce. Alkalická tužková baterie je v ceně.
Průměr 20 / 31 mm, délka 100 mm, hmotnost vč. baterie 75 g.

 

 

facebook Branse.cz
Skype status Martin Gelnar