Pro taktické svítilny

Držáky a pouzdra » Pro taktické svítilny

LH-02 Plastové pouzdro pro taktické svítilny Helios 3 a Barracuda a svítilny podobného tvaru s průměrem těla 25 mm


Plastové pouzdro je určeno pro profesionální použití. Umožňuje rychlé vyjmutí svítilny. Typ LH-02 je určen pro svítilny Helios 3 a Barracuda a svítilny podobného tvaru s průměrem těla 25mm.

LH-04 nebo LH-14 Rotační plastové pouzdro pro taktické svítilny Helios 3 a Barracuda a svítilny podobného tvaru s průměrem těla 25 mm


LH-04 Plastové otočné pouzdro je určeno pro profesionální použití. Umožňuje rychlé vyjmutí svítilny. Speciální patentovaná (EP 1604587, US Pat.: 7,380,692, RU Pat.: 2352233) upínací spona dovoluje nasazování pouzdra na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout. Svítilnu lze vůči opasku otočit v rozsahu 360 stupňů v 16-ti aretovaných polohách. Ve vodorovné nebo mírně skloněné poloze lze použít k trvalému osvětlení před uživatelem, přičemž mu zůstávají volné ruce. Typ LH-04 je určen pro svítilny Helios 3 a Barracuda a svítilny podobného tvaru s průměrem těla 25 mm.


LH-14 Tento typ pouzdra používá nový model ploché rychloupínací spony, která také dovoluje jeho rychlé nasazování na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout a umožňuje stejný způsob rotace jako předchozí typ LH-04. Vzdálenost mezi opaskem a svítilnou je ale při použití tohoto typu spony menší.
 


LHU-04 nebo LHU-14 Univerzální rotační plastové pouzdro pro taktické svítilny

LHU-04 Plastové univerzální otočné pouzdro je určeno pro profesionální použití. Umožňuje velmi rychlé boční vyklopení svítilny z pouzdra. Obsahuje též pojistku zajišťující svítilnu proti samovolnému uvolnění. Speciální patentovaná (EP 1604587, US Pat.: 7,380,692, RU Pat.: 2352233) upínací spona dovoluje nasazování pouzdra na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout. Svítilnu lze vůči opasku otočit v rozsahu 360 stupňů v 16-ti aretovaných polohách. Ve vodorovné nebo mírně skloněné poloze lze použít k trvalému osvětlení před uživatelem, přičemž mu zůstávají volné ruce.

Typ LHU-04 je určen pro svítilny Helios 3 a Barracuda a svítilny podobného tvaru.

LHU-14 Tento typ pouzdra používá model ploché rychloupínací spony, která také dovoluje jeho rychlé nasazování na opasek jednou rukou bez nutnosti opasek odepnout a umožňuje stejný způsob rotace jako předchozí typ LHU-04. Vzdálenost mezi opaskem a svítilnou je ale při použití tohoto typu spony menší.


 

LH-06 Plastové pouzdro s kovovým klipsem pro taktické svítilny Helios 3 a Barracuda a svítilny podobného tvaru s průměrem těla 25

mm


Plastové pouzdro je určeno pro profesionální použití. Pouzdro dovoluje rychlé vyjmutí svítilny. Je opatřeno pevným kovovým klipsem, který umožňuje jeho rychlé nasazení na opasek (bez nutnosti odepnutí) a nebo na taktickou vestu. Lze také alternativně upevnit i na nosný M.O.L.L.E. systém užívaný v NATO. Typ LH-06 je určen pro svítilny Helios 3 a Barracuda a svítilny podobného tvaru s průměrem těla 25 mm.

 

 

LSH-04-35 nebo LSH-04-38 Dvojité rotační plastové pouzdro pro svítilnu a pro obranný sprej
LSH-14-35 nebo LSH-14-38 Dvojité rotační plastové pouzdro pro svítilnu a pro obranný sprej

 


LSH-04 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder LH-04 (pro svítilnu) a z pouzdra SH-04 (pro sprej) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha svítilny a spreje zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně. Typ LSH-04-35 je určen pro obranné spreje o průměru nádobky 35 mm (vyráběné hlavně v Evropě), typ LSH-04-38 je určen pro průměr nádobky 38 mm (vyráběné hlavně v USA).

 

LSH-14 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder LH-14 (pro svítilnu) a z pouzdra SH-14 (pro sprej) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha svítilny a spreje zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně. Typ LSH-14-35 je určen pro obranné spreje o průměru nádobky 35 mm (vyráběné hlavně v Evropě), typ LSH-14-38 je určen pro průměr nádobky 38 mm (vyráběné hlavně v USA).
 


LSHU-04-35 nebo LSHU-04-38 Dvojité rotační plastové pouzdro pro svítilnu a pro obranný sprej
LSHU-14-35 nebo LSHU-14-38 Dvojité rotační plastové pouzdro pro svítilnu a pro obranný sprej

 

LSHU-04 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder LHU-04 (pro svítilnu) a z pouzdra SH-04 (pro sprej) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha svítilny a spreje zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně. Typ LSHU-04-35 je určen pro obranné spreje o průměru nádobky 35 mm (vyráběné hlavně v Evropě), typ LSHU-04-38 je určen pro průměr nádobky 38 mm (vyráběné hlavně v USA).

 

LSHU-14 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder LHU-14 (pro svítilnu) a z pouzdra SH-14 (pro sprej) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha svítilny a spreje zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně. Typ LSHU-14-35 je určen pro obranné spreje o průměru nádobky 35 mm (vyráběné hlavně v Evropě), typ LSHU-14-38 je určen pro průměr nádobky 38 mm (vyráběné hlavně v USA).
 
 

SLH-21 nebo SLH 121 Dvojité rotační plastové pouzdro pro teleskopický obušek délky 16", 18" nebo 21 a pro svítilnu

 


Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder SH-21 (pro obušek) a z pouzdra LH-04 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.

 

SLH-121 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder SH-121 (pro obušek) a z pouzdra LH-14 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.
 
 

 

SLHU-21 nebo SLHU-121 Dvojité rotační plastové pouzdro pro teleskopický obušek délky 16", 18" nebo 21 a pro svítilnu

SLHU-21 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder SH-21 (pro obušek) a z pouzdra LHU-04 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.

 

 

SLHU-121 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder SH-121 (pro obušek) a z pouzdra LHU-14 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.

 


BLH-04 nebo BLH-14 Dvojité rotační plastové pouzdro pro teleskopický obušek délky 16", 18" nebo 21 a pro svítilnu
BLH-05 nebo BLH-15 Dvojité rotační plastové pouzdro pro teleskopický obušek délky 21“, 23"nebo 26" a pro svítilnu


BLH-04 nebo BLH-05 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder BH-04 nebo BH-05 (pro obušek) a z pouzdra LH-04 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.


 

BLH-14 nebo BLH-15 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder BH-14 nebo BH-15 (pro obušek) a z pouzdra LH-14 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.

 


BLHU-04 nebo BLHU-14 Dvojité rotační plastové pouzdro pro teleskopický obušek délky 16", 18" nebo 21 a pro svítilnu
BLHU-05 nebo BLHU-15 Dvojité rotační plastové pouzdro pro teleskopický obušek délky 21“, 23"nebo 26" a pro svítilnu

 

BLHU-04 nebo BLHU-05 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder BH-04 nebo BH-05 (pro obušek) a z pouzdra LHU-04 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.

 


 

BLHU-14 nebo BLHU-15 Dvojité plastové otočné pouzdro je sestaveno z pouzder BH-14 nebo BH-15 (pro obušek) a z pouzdra LHU-14 (pro svítilnu) spojených speciálním adaptérem. Výhodou tohoto řešení je úspora místa na opasku. Konstantní poloha obušku a svítilny zlepšuje orientaci na opasku při volbě vhodného prostředku. Obě pouzdra se vůči opasku otáčejí společně a jejich vzájemná poloha se přitom nemění. Adaptér umožňuje jednoduše přizpůsobit pouzdra pro nošení na pravé nebo levé straně.

facebook Branse.cz
Skype status Martin Gelnar